-->

Współpraca

Spisy blogów:

1. Rejestr blogów

2. Spis Fanfiction

3. Katalog Euforia

4. Spis FF z idolami


Nie bawię się w komentarz za komentarz, ani obserwacja za obserwacja. 

4 komentarze:

 1. Recenzowisko zaprasza. Piszesz? Świetnie.
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/
  Słowem wstępu
  Konkurs jest castingiem do wzięcia udziału w projekcie NWK (Napiszmy Wspólną Książkę). Najlepsi autorzy, w zależności ile prac nadejdzie, dostaną się do projektu i podejmą się zadania współpracy. Mogą przejść nawet wszyscy, to zależy od stylu i poziomu opowiadania. Zachęcamy osoby, które już trochę piszą i nie robią podstawowych błędów. Nie wymagamy tutaj pisarzy, spokojnie.
  Kilka słów o NWK.
  Projekt polega na pisaniu rozdziałów w czasie 2 tygodni od opublikowania poprzedniego. To znaczy, że pierwszy rozdział publikuję ja. Wszyscy uczestnicy dostają ogólny zarys fabuły, bardzo ogólny. Wszystko zmieniacie wy. Dlaczego? Bo to wy tworzycie historię. Po moim rozdziale, pierwsza osoba z kolejki (co nie będzie miało znaczenia, kto był lepszy w castingu, nie martwcie się) pisze kolejną część tworząc jakąś cząstkę fabuły. Potem ja to publikuję i idziemy dalej. Tak do samego końca kolejki, a potem od nowa. Wszystko będzie wyjaśnione w regulaminie.
  NWK ma na celu rozwijanie wyobraźni, wzmacnianie się w pisaniu, bo sztuka to trudna, oraz poprawia umiejętność pracy w zespole.

  OdpowiedzUsuń
 2. Spis FanFiction z Idolami
  http://spisffzidolami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zgłosisz swoje ff do spisu to zostanie przyjęte (jak oczywiście będzie button/link spisu). A to, że nie ma danej kategorii to mnie cieszy, bo jest większa szansa, że osoba, która szuka ff na spisie znajdzie takie jakie je zainteresuje.
   http://spisffzidolami.blogspot.com/

   Pozdrawiam, administratorka

   Usuń
  2. Nie ma takiej kategorii, ponieważ na spisie nie ma ff z taką fabułą/bohaterami.

   Usuń